Müge Anlı’nın ‘Turnike’ görüntüleri ortaya çıktı

Tatlı Sert programı ile tüm Türkiye’nin tanıdığı Müge Anlı’nın yıllar öncesinden görüntüleri ortaya çıktı. Müge Anlı’nın Turnike isimli yarışma programına katıldığı görüntüler ilgi çekti. Görüntülerde Anlı’nın programda verdiği cevaplara yer verildi.

Öte yandan Turnike’nin yakında yeniden ekranlara döneceği de kaydedilmişti. Kanal D’de yayınlanacak olan Turnike programını Mehmet Ali Erbil’in sunacağı duyrulmuştu. Turnike zamanında Türk televizyonlarında 700 bölümün üzerinde yayınlanarak rekor kırmıştı.

MÜGE ANLI KİMDİR

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası İhsan Anlı’dır. Müge Anlı’nın annesi ise öğretmendir. Başarılı sunucu 50 yaşındadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başladı. Şenay Düdek’le Kanal D’de magazin üzerine konuların konuşulduğu ve konukların ağırlandığı Dobra Dobra isimli bir program yaptı. Bir süre Pakize Suda ile programı sürdüren Anlı, magazinciliği bıraktı ve sunuculuğa geçti. ATV’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu. Programın ismi Müge Anlı ile Mektubunuz Var idi.

2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. 25 Haziran 2022 tarihinde Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir