Başkan İrfan Önal ilk nikahlarını kıydı

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, belediye başkanı seçildikten sonra ilk nikahlarını kıydı. Genç çiftlerin ve sevenlerinin heyecanına ortak olan Önal, “Bayraklı Belediye Başkanı olarak ilk nikah akdimizi gerçekleştirdik. Çiftlerimiz ve tüm davetlilerin mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Gençlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Bayraklı Havuz Düğün Salonu’nda belediye personeli Mevlüt Yiğen’in oğlu Mert ve Zöhre çiftinin nihah merasimlerine katılan Başkan Önal, genç çiftlerin nikahlarını kıydı.

ÖMÜR BOYU MUTLU OLUN
Başkan Önal, “Bayraklı Belediye Başkanı olarak ilk nikahı kıymanın heyecanını sizlerle birlikte yaşıyorum. Cumhuriyetimizin en büyük değerlerinden biri olarak gördüğümüz kadınlarımızın daha özgür ve eşit olduğu bir toplumu arzu ediyoruz. Aile birliğimizin temelinde kadınlarımız var. Onun için aile cüzdanını kadınlarımıza teslim ediyorum, Cumhuriyetimize ve onun değerlerine sahip çıkacağınız yaşamınızda ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

BİR GÜNDE İKİ NİKAH
Başkan Önal, akşam saatlerinde ise Merve ve Ali Eralp çiftinin nikahlarını kıydı. Genç çifte mutluluklar dileyerek nikah cüzdanını geline teslim eden Önal, “Bugün göreve geldiğim günden bu yana ikinci nikah törenine katıldım. Genç çiftlerimizin mutluluklarına şahitlik yapmak beni son derece mutlu etti. Evliliğinizi karşılıklı sevgi ve saygı anlayışıyla yürütün, birbirinizi üzmeden, kırmadan ömür boyu mutlu olun. Bu vesileyle evlenen ve evlenecek tüm çiftlerimize şimdiden ömür boyu mutluluklar dilerim” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir